פרויקט ארוחה עשר

סמל ראשון ליאל גדעוני ז"ל, נפל בקרב עם מחבלים ביום האחרון של מבצע צוק איתן.

יש דבר אחד שאיפיין את ליאל יותר מכל, וזה החיוך שמעולם לא מש משפתיו. ליאל אהב את החיים, אבל לא היסס למסור את נפשו למען כולנו.

ליאל נולד וגדל בשכונת קטמון הירושלמית, אוהד מושבע של קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים, אשר תמיד היה מוכן לעזור ולסייע לכל אחד – וכמו תמיד עם חיוך מקסים וכובש.

הוריו ומשפחתו של ליאל לא הצליחו להשלים ולהתגבר על הגזירה הנוראה, ולמרות היותם שבורים ורצוצים, החליטו, בעזרת בית חב"ד בשכונה, להנציח את ליאל בדרך מיוחדת במינה, בדרך שתמשיך את החיוך של ליאל למאות ולאלפי ילדים מדי יום.

פרויקט ארוחה עשר, הפרויקט על שם ליאל, שם לעצמו למטרה לדאוג שלא יהיה ילד אחד או ילדה אחת בבתי הספר שישארו רעבים. לצערנו, ישנם מספר רב של ילדים אשר לא מגיעים עם סנדביץ' לארוחת עשר בבית הספר. הסיבה המרכזית הינה המצב הסוציו-אקונומי הקשה בו נתונות משפחות רבות, אשר פועל כמעגל סגור שקשה מאד לצאת ממנו. ילד רעב זה דבר שאסור לתת לו לקרות! 

מדי יום, מכינים צוות מתנדבים 120 כריכים, בתוספת טרופית, אשר מחולקים למנהלי בתי הספר בשכונה, ודרכם לילדים הרעבים. הכריך הינו עשיר ומזין. בכל יום שישי מחולק יחד עם הכריך ממתק בריאותי לכבוד שבת.

לקחנו על עצמנו כמשימה להגדיל את החיוך של ליאל ולהעניק לעוד 80 ילדים נוספים מדי יום (סה"כ 200 ילדים מדי יום) כריך לארוחת עשר, ואנחנו צריכים את השותפות והעזרה שלכם.

זו ההזדמנות שלכם ושלנו להעניק ארוחת עשר לעוד ילדים שאין מי שידאג להם, לחזק את המשפחה ולהנציח את החיוך של ליאל 

הצטרפו אלינו ותרמו :

ארוחת 10 לילד אחד לשבוע = 67 ₪

ארוחת 10 לילד אחד ל- 10 ימים = 110 ₪

ארוחת 10 ל-3 ילדים לשבוע אחד = 200 ₪

ארוחת 10 לילד אחד לחודש ימים = 280 ₪

ארוחת 10 לכל 200 הילדים ליום אחד = 2,200 ₪

או כל סכום אחר כפי נדבת לבכם

ניתן לתרום גם דרך המוקד הטלפוני שלנו :

03-6172622

נזכה כולנו לכתיבה ולחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה, שנת בריאות והצלחה, שנת שלום ושלווה, שמחה וגאולה.

אנחנו כאן לכל שאלה

יש לכם שאלה?  מעוניינים שנחזור אליכם?

אנא התקשרו אלינו לטלפון 03-6172622 או לחצו על הכפתור לשליחת מייל ונשתדל לשוב אליכם בהקדם האפשרי